HAKKIMIZDA

1970 Yılında Sn. Tarık Yücel tarafından kurulan Dostel Makina San. ve Tic. A.Ş., otomotiv ve beyaz eşya sektörlerine soğuk şekillendirilmiş sac parça ve kalıp üretimleri yapan bir tedarik sanayi firmasıdır. Firmamız özellikle transfer ve progresiv preslerde seri üretim ve kalıp imalatları olmak üzere robot kaynak, montaj ve prototip parça/kalıp imalatında 50 yılın üzerinde tecrübesi ile müşterilerine hizmet vermektedir.

Tüm ekiplerimizin özverili çalışmaları ve mühendislik yetkinliklerimiz sayesinde firmamız yerel ve küresel pazarda önemli bir yer edinmiştir. Soğuk şekillendirilmiş sac parça imalatı konusunda ileri teknoloji ile yüksek hızda verimli üretim yapabilecek altyapı, yetenek ve kapasiteye sahip olduğunu ispatlamıştır.

Dostel, transfer pres ve kaynaklı parça üretimlerinde günümüze kadar çok sayıda binek ve ticari araç projelerinde yer almıştır. Hayata geçirdiğimiz her projede müşteri memnuniyetinin ön plana çıkması, kritik parçaları içeren yeni projelerdeki sürekliliğimizi sağlamıştır. Benzer parçalardaki tecrübe birikimimiz hem müşterilerimiz hem de firmamız için sürdürülebilir bir kazan-kazan ilişkisinin temelini oluşturmuştur.

Otomotiv sektöründe kazandığımız tecrübe, beyaz eşya sektörüne de girmemizi sağlamıştır. Yüksek adetli otomotiv ve beyaz eşya sektörlerindeki üretimlerimiz paralel bir şekilde sürdürülmektedir.